Ze-Mě

PROSTOR ZEMĚ vznikl na základě dlouhého a bezesného pozorování nestálé přírody a stabilního jídla. K čemu tedy náš tým po mnoha nekonečných minutách dospěl?

Nejsme eko-logo aktivisté, ale místo hromadění odpadu se nám zdá smysluplnější hromadit třeba peníze nebo ekologicky nezávadný majetek. ZEMĚ je pro nás důležitá, když nebude, my také ne. Takže i nám konečně  dochází, že je to průšvih.

Chceme hledat lidi tvořící, tedy ne netvořící (zkráceně netvory), kteří vytváří hodnoty ZESEBE, tedy každý osobně řečeno ZEMĚ. Chápeme se, doufám. Prostě si nechceme na nic hrát, ale chceme si hrát. Se slovy, s jídlem, s motýly, s pejsky, s automaty… Omlouváme se, nechali jsme se unést. Ale chápeme se.

Vycházíme z toho, odkud jsme vzešli a kam jednou zase vejdeme. Takže ze ZEMĚ do ZEMĚ. Proto jsme si řekli, proč se vlastně někde zbytečně toulat, něco strastiplně hledat, po něčem nekonečně toužit. Stejně to všechno pomine a šup zpátky do ZEMĚ. Tak radši zalezeme a nevylezeme. Je nám tak dobře. Je to náš osudový PROSTOR.

Nejsme unešení z designového polyuretanu, myslíme si, že dát si nohy na špalek, stát v barovém koutě jako prkno nebo „bejt hluchej“ jako pařez (když se to šikne) jsou ty správné životní emoce. Jsme prostě taková dřeva v akci, tak se nezlobte, že nejme stoprocentní. Tady tedy píšeme o tom, že máme rádi materiály ZEMĚ – dřevo, železo, cihly, hlínu a tak. A máme problém s plastovými brčky.

Chceme žít a dýchat, baví nás tančit a nekýchat. Máme rádi vzduch, vzdušné zámky, hlavy v oblacích. Nekouříme. Nezakazujeme to nikomu, ale chceme přijít domu a alespoň trochu vonět. Zkuste si dát večer bez cigarety, třeba vám bude ráno více chutnat.

To, co vám chceme dát, kromě lásky a úsměvu, je jídlo. Hledáme, kdo co kde a jak vyrábí, pase, pěstuje, chová, zalévá, práškuje, ryje, je to prostě důležité. Jsou to dary ZEMĚ a ta nám jednou řekne nazdar, už nemám, došlo to, prostě smůla, máš pech, teď tě sežeru já. Jsi jen pár prvků zalitých do vody. No tak vlastně co…nene, nestrašíme, vaříme a paříme, tak se těš, třeba už dnes večer i ty budeš v ZEMI.

PROSTORY K PRONÁJMU PRO FIREMNÍ AKCE

Náš prostor ZEMĚ je dokonalé místo, které se umí přizpůsobit vaším nápadům, podmínkám a požadavkům. Prostor ZEMĚ poskytuje pro firemní akce kapacitu do 300 osob. 

Máte-li zájem o uspořádání Vaší firemní akce, oslavy, večírků nebo jakékoliv párty v prostoru ZEMĚ, prosím kontaktujte nás na uvedených kontaktech a my Vám rádi sdělíme podrobnosti.

Facebook

Instagram